Menu
Sepet

Hakkımızda

2019 Yılında tasarlanıp düzenlenmiş olan bulabula.com.tr online alışveriş bakış açısını değiştirme ve geliştirmek için büyük adımlar atmıştır. Gerek komisyon miktarları gerekse diğer adı altında satıcılardan kesilen komisyonları en askeriye indirmeyi başarmıştır. diğer adı altında alınan komisyonları sıfır olarak belirlemiştir. böylelikle satıcıların ürün fiyatlarını yerel mağazadan daha ucuza alabilmesi hedeflenmiştir. Sattıktan sonra Şok olma devrini satıcılar için kapatmıştır. Ürünleri güvenli şekilde kredi kartınız kaydedilmeden alabilir. bilgilerinizi ve basit satıcı hesabı oluşturmayla da hızlıca satış yapabilmeyi hedeflemektedir. 

 

Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı Teşekkür ederiz.

Bulabula Yönetimi 

 

MİSYON:

 

Geniş hizmet ağımızı müşterilerimize yüksek kalitede makul bir fiyata sunmak, disiplinli, yenilikçi, rekabetçi ve teknolojiyi kullanan takım ruhu ile çalışarak, sektördeki gelişmeleri yakından takip ederek müşteri odaklı hizmet sunmaktır.

 

VİZYON:

 

bulabula.com.tr olarak müşteri memnuniyetinden ve kalitesinden ödün vermeden güvenilirlik ve yetkinlik ile e-ticaret sektöründe ilk akla gelen şirket olmaktır.

 

Tarama deneyiminizi ve sitemizin işlevselliğini geliştirmek için çerezleri ve diğer benzer teknolojileri kullanıyoruz. Gizlilik Politikası.